Kurumsal

Işılay Yurtları

Hakkımızda

Kurucumuz Ahmet Kantemiz'in 48 yıl önce Konya’da kurduğu öğrenci yurtları, şehre yeni bir bakış açısı kazandırarak ilklerin öncüsü oldu. 48 yıldan beridir sunduğumuz güvenli ve konforlu yurt yaşamını bugün ise Işılay Erkek Öğrenci Yurdu ile daha ileriye taşıdık. Öğrencilerimizin konforlu bir eğitim hayatı sürdürmeleri amacıyla Konya Meram’ın en modern yurdunu yeni açılan binamız ile hayata geçirdik. Tamamen yenilikçi bir anlayışla dizayn edilen binamınız; huzurlu, modern ve prestijli bir yaşamın kapılarını aralıyor. En büyük gayemiz, yurdumuzda bulunduğunuz her anı güzel bir anı olarak hatırlamanıza yardımcı olmak, yurt hayatınızı keyifli hale getirerek aile sıcaklığını sizlere sunabilmektir. Necmettin Erbakan Üniversitesi Köyceğiz Yerleşkesinde yer alan benzersiz konumumuz, konforlu odalarımız ve ayrıcalıklı bir yaşam sunan fırsatlarımız ile aile sıcaklığını yurdumuza taşıyoruz.

VİZYONUMUZ

Eğitim ve öğretimin bir parçası olarak düşündüğümüz ve öğrenci barınması olarak da adlandırabileceğimiz yurtculuğun bir bayrak yarışı olduğunu özümseyip, bu hizmet için üzerimize düşen görev ve sorumlulukları hakkıyla yapabilmek, çağın gerekliliklerini kavrayıp sürekli kendini yenileyerek ve geliştirerek sağlam adımlarla ilerleyebilmek ve öğrenciye yakışır bir hizmet sunmak temel gayemizdir.

MİSYONUMUZ

Her başlangıç gelecek için bir ümittir. Başlamak önemlidir. Fakat başlanılan bir faaliyet veya işi devam ettirmek başlamaktan daha da önemlidir. Kaliteli ve verimli insan kıtlığından söz edilen bir zamanda insan kaynaklarının niteliğini artırmak, akademik, sosyal ve kültürel gelişimlerini desteklemek, öğrencilerimize barınmada aile ortamını aratmamak, öğrencilerimizi yenidünya düzeninin parazitlerinden korumak, medeniyetimiz, kültürümüz ve değerlerimiz ışığında yetiştirebilmek ve onlara örnek olmak temel görevimizdir.

Başarı için

Politikamız


Bu alanda kalitemizi sürekli artırarak kendimizi geliştiriyoruz.

* Özel yurt işletmeciliği ilke ve amaçları doğrultusunda, Atatürkçü, çağdaş, evrensel, laik ve bilimsel yurt hizmeti sunmaya devam etmek,
* Öğrenci, veli ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak,
* Verilen hizmetlerin sürekliliğini ve gelişimini güvence altına almak,
* Başarıya odaklanmış uzman kadromuz sayesinde, kaliteyi yaşam biçimi olarak benimseyip, sürekliliğini sağlamak ve iyileştirmek,
* Hizmet sunumları yaparken spor, sanat ve sosyal alanlarda çeşitli etkinlikler düzenlemek, düzenlediğimiz bu etkinliklerle öğrenciler ve çalışanlar arasındaki bağı güçlendirmek,
* Öğrencilerimizin barınma ihtiyacı yanında yemek ve ulaşım hizmetlerini de yurt imkanlarıyla yapmalarını sağlamaktır.

Başarı için

Hedefimiz


Bu alanda kalitemizi sürekli artırarak kendimizi geliştiriyoruz.

Öğrencilerimizin geleceğine katkıda bulunmak gayesi ile yola çıktık. Bu yolda, öğrencilerimizin sağlıklı ve mutlu bir eğitim hayatı geçirmelerini hedefliyor, öğrencilerimiz, velilerimiz ve personel kadromuzla kocaman bir aile olmayı amaçlıyoruz. Hedefimiz, Işılay Erkek Öğrenci Yurdu’nu, öncelikle öğrenci ve velilerimizin gönlünde, faaliyet gösteren rakiplerimiz arasında, şehrimizde ve bölgemizde örnek bir yurt haline getirmektir.

Burası Senin Evin

Ayrıcalıklarla dolu yeni bir yaşam seni bekliyor!

Kişiye Özel Dolaplar

Haftanın 7 Günü Ücretsiz Kahvaltı


Ücretsiz Çamaşır ve Ütü Hizmeti

Günlük Temizlik


Sınırsız İnternet

Çalışma Salonu

7/24 Personel

Sağlık Hizmeti


Üniversite kampüslerine ve şehir merkezlerine olan yakınlığı ile öğrencilerinin bu büyük metropoldeki hayatlarını kolaylaştıran ve bu konuda ilk tercih olmayı başaran Işılay Yurtları, konforlu ve modern odaları, detaylı tasarlanmış sosyal yaşam alanları ve gelişmiş güvenlik önlemlerinin bulunduğu yurt binaları ile hem öğrencilerine hem de ailelerine kusursuz ve huzurlu bir deneyim yaşatmayı hedeflemektedir.

Ayrıcalıklarımız
 

Online Kayıt


Hemen online kayıt olun, huzurlu ve konforlu bir yaşamla tanışın!


Taksit Ödeme